It’s that time again! De Marketing, Communicatie & Office professionals van High Tech & Health bedrijven uit regio Nijmegen komen opnieuw samen. Tijdens deze sessie delen we kennis, tips en ervaringen, doen we inspiratie op en ontmoeten we elkaar in een informele setting. Mét een lekkere lunch natuurlijk.
Voor de laatste Meeting Your Peers Marcom/Office van dit jaar zijn we deze keer te gast bij Hotel Van der Valk Nijmegen-Lent. Een inspirerende plek aan de overkant van de Waal, met uitzicht op de skyline van de stad en volop ruimte om samen bij te praten.
Marije van der Valk, directeur van het hotel, heet ons welkom en vertelt meer over het hotel en een nieuw initiatief waar zij aan werkt: een vrouwennetwerk dat ondernemende en inspirerende vrouwen uit de regio met elkaar verbindt.
Noviotech Campus en Van der Valk Lent hebben een speciale prijsafspraak voor hotelovernachtingen die bedrijven op de campus kunnen gebruiken. Ook heeft het hotel een vergadercentrum, ideaal voor meetings of evenementen, dat ze graag aan ons laten zien.
We krijgen heerlijke lunch aangeboden in de spectaculaire boardroom, en zoals altijd delen Saskia en Marlou van Noviotech Campus een update over de ontwikkelingen op de campus.
Na afloop, om 13.30 uur, is er de mogelijkheid voor wie wil om een rondleiding door het hotel te krijgen. Heb je hier interesse in, laat het mij even weten.
Programma
12.00 uur – Ontvangst en welkom bij Van der Valk Lent
12.15 uur – Introductie & presentatie door Marije van der Valk
12.45 uur - Lunch
13.00 uur – Noviotech Campus update & events
13.25 uur – Wrap up en volgende bijeenkomst
13.30 uur – Einde
13.30 uur - Optionele rondleiding door het hotel (bij interesse laat het mij z.s.m. even weten)
Leuk om elkaar weer te zien en samen het jaar af te sluiten! Meld je aan door een mail te sturen aan [email protected]